вівторок, 24 лютого 2015 р.

Прикмети на весілля

Весільні прикмети часто використовують, щоб уберегти молодих від невдач в подальшому подружньому житті, щоб пара була щаслива все своє життя.

Якщо напередодні весілля у жениха засвербів ніс - всі гості будуть ситі і задоволені.

 Букет нареченої наречений ні в якому разі не повинен нікому давати в руки до тих пір, поки він сам його не подарує своїй нареченій.

 Букет нареченого наречена не повинна випускати з рук протягом всього святкового дня - випустиш букет, і щастя твоє може злетіти. В крайньому випадку, букет можна дати потримати нареченому чи мамі. Лише на весільному банкеті можна поставити його на стіл перед собою, а увечері слід узяти його до себе в спальню.
 Якщо в день весілля молодій допомагає вбиратися жінка, яка щасливо прожила в шлюбі більше семи років, - наречена буде щаслива і здорова.

 Наречений спіткнувся об поріг будинку своєї коханої - потрібно чекати ще одне весілля.
 Зустрічатися з нареченим вранці напередодні одруження наречена ні в якому разі не повинна.
 Бачити майбутнього чоловіка і розмовляти з ним до поїздки в загс - це вірна прикмета того, що її шлюб буде нещасливим. 
В'язати коханому до весілля який-небудь одяг - до зради і розставання. 
Якщо наречений у метелику - може змінювати. 
Якщо наречений в сірих, світлих або білих туфля - матиме крихке здоров'я і недовгий вік.
 Дуже важлива весільна прикмета. Виходити заміж потрібно обов'язково в туфлях, щоб був закритий носок і п'ятка - щастя з будинку не витече.Не можна виходити заміж в босоніжках - життя буде босе.Покладіть в праву туфлю мідну монету - сімейне життя молодят буде вдалим, успішним і багатим.Обручки міряти нікому не давати ні до, ні після весілля.

Щоб молоді не потребували грошей, наречений в день весілля повинен покласти в правий черевик монету, яка потім зберігається як сімейна реліквія.І нареченому і нареченій потрібно закріпити на одязі англійську шпильку голівкою вниз - від пристріту.Нареченій --на поділ сукні, нареченому-- там де бутоньєрка, але так, щоб шпильку не було видно. 

 Наречена повинна зробити на подолі плаття або в іншому невидимому для очей місці пару стібків від пристріту.
Перед вінчанням наречена повинна трохи поплакати - шлюб буде щасливим.Краще всього, якщо ці сльози будуть від напутніх слів батьків, а не через якихось накладок або проблем.Коли наречена відправляється до церкви / загсу, мати передає дочці сімейну реліквію: кільце, хрестик, брошка, браслет та ін., Щоб ця річ знаходилася з нею при вінчанні, оберігаючи її.

До моменту вінчання / реєстрації наречена не повинна бачити себе в дзеркалі повністю одягненою. Наприклад, можна подивитися на себе без рукавичок або в платті, але без фати.При виході з будинку на вінчання / реєстрацію бажано, щоб на нареченій була вуаль від пристріту. Коли вона увійде до ЗАГСу або до церкви, при бажанні вуаль можна відкинути.Після того як наречений надів нареченій обручку, ні їй, ні йому не можна брати порожню коробочку з-під кілець або тарілочку, на якій вона лежала.Коробочку краще узяти незаміжній подрузі або другу.В день вінчання батьки повинні стежити, щоб ніхто із сторонніх і гостей не поправляв одяг на нареченому і нареченій.Молодята повинні весь час триматися разом, щоб ніхто не пройшов або не встав між ними, щоб союз був непорушний.Вінчальні свічки наречений і наречена повинні затушити одночасно - це до довгого спільного життя.Після вінчання молоді повинні заглянути в одне дзеркало - до успіху, до дружнього і щасливого життя.При виході з церкви / загсу потрібно обсипати молодих крупою: рисом, пшоном або зернами пшениці - це до життя в достатку.Молодим не можна їхати на банкет прямою дорогою. У народі кажуть, що треба ввести в оману нечисту силу, а тому маршрут вибирають складний. До речі, з такої нагоди в деяких країнах до заднього бампера прив'язують порожні консервні банки, щоб бринькали по дорозі і відлякували всяку нечисть.Коли молоді під'їжджають до місця святкування весілля, машина повинна голосно сигналити. Це також відноситься до відлякування нечисті.

Танцювати на весільному банкеті молодята повинні тільки разом і небагато з батьками. Батьки після танцю зі своїми дітьми обов'язково повинні знов з'єднати їх, підвести один до одного.Весільний торт розрізає наречена, жених підтримує ніж.Шматок торта з основним малюнком жених кладе на тарілку своєї судженої, наступний шматок наречена підносить нареченому, а потім вже гостям. Ця прикмета до взаємної згоди і допомоги один одному.З фатою і бутоньєркою розлучатися не можна. Фата і бутоньєрка зберігаються удома як сімейна реліквія, і коли народжується в сім'ї дитина, фатою, наприклад, накривають малюка, коли він хворіє, або вішають над його ліжечком від пристріту. 

Наречена повинна в день весілля надіти на себе щось нове, щось з «чужого плеча» (окрім фати, рукавичок і природно, нижньої білизни, панчох), щось ношене.
Після того, як наречена відправилася з будинку на вінчання / реєстрацію, потрібно хоча б символічно помити підлогу, щоб нареченій було легше увійти до чоловікового будинку. Найкраще це зробити її матері. 2-3 хвилини весільний кортеж цілком може почекати!

При виході з церкви / загсу потрібно обсипати молодих крупою: рисом, пшоном або зернами пшениці до життя в достатку. 
Подружкам нареченої і іншим незаміжнім пані, охочим зловити букет нареченої, замість дарованого нареченим букета потрібно кинути замовлений наперед альтернативний, або «фальшивий», букет, який трохи схожий на букет нареченої.

Річниці весілля, подарунки на річниці